لوگو پلاتو

طراحی سایت در اندیشه ، یک فرصت عالی برای کسب و کار شما

طراحی سایت در اندیشه یک راه بسیار عالی برای گسترش کسب و کارهای امروزی است. به طوری که بیش از 80% کسب و کارها در حال اینترنتی شدن و طراحی سایت هستند. از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله ، اهمیت و مزایا طراحی سایت در اندیشه را برای شما عزیزان توضیح دهیم پس ، با ما تا آخر این محتوا همراه باشید.
طراحی سایت در اندیشه

اهمیت داشتن وب سایت چیست؟ مهم ترین دلایل طراحی وب سایت در اندیشه

هم اکنون با شیوع ویروس خطرناک کرونا ، بسیاری از مشاغل به صورت نیمه یا حتی کامل تعطیل شدند و دیگر نتوانستند به فعالیت کسب و کار خود ادامه دهند. پاندمی کرونا ، ضرر بسیار سنگینی به بسیاری از مشاغل در دنیا وارد کرد. از این رو همین موضوع باعث شد تا با قرنطینه شدن افراد و محدودیت تردد ، این فرصت پیش بیاید که کسب و کارها بتوانند فعالیت خود را وارد فضای اینترنت کرده و خدمات فیزیکی خود را به صورت آنلاین انجام دهند. این عمل روحی دوباره به اقتصاد مشاغل داد و هم اکنون بسیاری از کسب و کارها به دنبال اینترنتی شدن هستند. طراحی سایت ، یک راه برای اینترنتی شدن کسب و کار است که کمک بسیار زیادی به گسترش و پیشرفت حوزه فعالیتی شما می کند. حال یک سوالی که برای شما پیش می آید این است که طراحی سایت در اندیشه ، چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

طراحی وب سایت در اندیشه چه تاثیری بر کسب و کار ما دارد؟

شما دارای صدا و چهره می شوید
شما با طراحی وب سایت می توانید خود و کسب و کارتان را به عموم کاربران معرفی کنید. در چند سال گذشته با پیشرفت چشمگیر و فوق العاده تکنولوژی ، تعداد استفاده کنندگان اینترنت افزایش یافته و شما می توانید با داشتن وبسایت کسب و کار خود را معروف کرده و تبدیل به برند شوید.

فروش بیشتر

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد ، به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر فعالیت های فیزیکی کنسل شده و به صورت آنلاین فعالیت می کنند. شما با داشتن یک وب سایت ، می توانید خدمات یا محصولات خود را به صورتی اینترنتی به فروش برسانید و سود بیشتری از این روش داشته باشید.

همیشه در دسترس بودن کسب و کار
بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی محدودیت هایی مانند زمان و مکان دارند اما شما با داشتن یک وب سایت ، می توانید کسب و کار خود را به صورت کامل در دسترس کاربران قرار دهید. این بدین معناست که کاربران هیچ محدودیتی برای استفاده از وب سایت شما ندارند و می توانند در هر زمانی از روز یا هر موقعیتی از کره زمین وارد وب سایت شما شده و از آن استفاده کنند.

همچنین بخوانید : طراحی سایت املاکی در اندیشه

طراحی سایت در اندیشه

مزایا طراحی سایت چیست؟

شما می توانید با وجود حضور در حوزه های مختلف کسب و کار ، طراحی سایت در اندیشه را انجام دهید. داشتن وب سایت برای انواع کسب و کارها مزایا و ویژگی هایی را به دنبال دارد که در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی آن ها بپردازیم.

طراحی سایت پزشکی
شما می توانید برای حوزه سلامت و درمان پزشکی وب سایت داشته باشید. وجود وب سایت مزایا بسیاری به این حوزه کسب و کاری اضافه می کند.این مزایا شامل : امکان ویزیت دهی آنلاین ، ارتباط اینترنتی با کاربران ، ارتباط مستقیم پزشک با بیمار ، امکان پرداخت آنلاین هزینه ها ، امکان مشاهده نتایج آزمایشات و … وجود دارد.

طراحی سایت املاکی
اگر شما در حوزه املاک فعالیت دارید ، می توانید با طراحی وب سایت املاکی ، کسب و کار خود را گسترش دهید. امکاناتی که وب سایت به کسب و کار شما می افزاید از قبیل : ارتباط مشتری با تیم فروش ، امکان مشاهده مشخصات کامل خانه از جمله : تعداد اتاق ها ، متراژ خانه ، سال ساخت و … می باشد.

طراحی سایت آموزشی
اگر شما در حوز هآموزش فعالیت می کنید ، می توانید با طراحی وب سایت مزایایی از جمله : امکان آموزش به صورت آنلاین ، آموزش به صورت تصویری و ویدیویی ، امکان ارتباط دانش آموز با مدرس و … به کسب و کار خود اضافه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی
بسیاری از کسب و کار های فروشگاهی ، پس از شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را با طراحی وب سایت از فیزیکی به صورت آنلاین تغییر دادن و توانستند فروش فوق العاده ای داشته باشند. شما با طراحی وب سایت فروشگاهی می توانید فروش خود را افزایش داده و برندسازی کنید ، برای مثال وب سایت دیجی کالا ، یک فروشگاه اینترنتی بسیار موفق است که توانسته با داشتن یک وب سایت قدرتمند به چنین موفقیتی دست پیدا کند.

طراحی سایت شرکتی
شما می توانید با طراحی سایت در اندیشه ، کسب و کار شرکتی خود را گسترش دهید. شما می توانید با داشتن وب سایت شرکت خود را معرفی کنید ، با سایر شرکت ها در تعامل باشید و در عرصه اینترنت تبدیل به برند شوید و در ذهن و خاطره کاربران قرار بگیرید.

همچنین بخوانید : طراحی سایت در شهریار

وب سایتی که برای ما طراحی می شود چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

رسپانسیو بودن وب سایت
رسپانسیو بودن یا حالت واکنشگرا ، بدین معنی است که وب سایت شما در هر دو سیستم دسکتاپ و گوشی های موبایل به نحو احسن اجرا شود و اختلالی در عملکرد وب سایت وجود نداشته باشد. شما با طراحی سایت در اندیشه می توانید یک وب سایت رسپانسیو بی عیب و نقص داشته باشید.

سرعت عالی
سرعت ، یکی از مهم ترین المان های موجود در وب سایت است. وب سایت باید د ر اجرا از سرعت خوبی برخورددار باشد تا بتواند رضایت کاربران را به دست بیاورد. وب سایت هایی که سرعت پایینی دارند ، رضایت کاربران را به دست نمی آورند و در مرحله گسترش با شکست مواجه می شوند.

انتخاب هاست و دامنه مناسب

در طراحی وب سایت در اندیشه ، شما عزیزان می توانید هاست و دامنه ای بسیار مناسب برای وب سایت کسب و کار خود داشته باشید.
برای عزیزانی که نمی دانند هاست و دامنه چیست ، هاست به فضای میزبانی گفته می شود اطلاعات وبسایت نظیر : عکس ، متن و فیلم و … بر روی آن بارگذاری می شود و دامنه نیز به آدرس وب سایت شما گفته می شود. هاست انتخاب شده باید از سرعت خوبی برخورددار تا بتواند اطلاعات مورد نظر را در زمان مناسبی برای کاربر نمایش دهد. در طراحی وب بهترین هاست و دامنه متناسب با حوزه فعالیتی کسب و کار شما انتخاب می شود.

همچنین بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی در اندیشه

پشتیبانی حرفه ای
این امکان وجود دارد که پس از اتمام طراحی ، پس از گذشت مدتی از فعالیت وب سایت شما به مشکل بخورد و اختلالاتی برای آن به وجود بیاید. از این حیث شما به یک تیم پشتیبانی حرفه ای برای مشکلات احتمالی نیاز دارید. شما با طراحی سایت در اندیشه می توانید با بهترین تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

نتیجه گیری
به صورت خلاصه ، داشتن وب سایت کمک بسیار زیادی به کسب و کارهای امروزی می کند. اگر شما کسب و کاری در منطقه اندیشه و … دارید ، می توانید طراحی سایت در اندیشه را انتخاب کنید. شما عزیزان می توانید برای ساخت وب سایت ، دریافت مشاوره از طریق راه های ارتباطی زیر با شرکت ما در ارتباط باشید. امیدواریم از خواندن انی مقاله لذت برده و برایتان مفید بوده باشد.