pellato Studios

مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به عنوان ابزاری برای درآمد و بازاریابی بسیار محبوب شده است زیرا مردم با اطمینان به این ابزار جهانی، ساده ترین خریدهای خود را انجام می دهند. همچنین مورد توجه بسیاری از مشاغل محبوب و کسانی که کار خود را با سرمایه تجاری بسیار کمی آغاز می کنند، جلب کرده است. اما داشتن و مدیریت چنین صفحه ای به مهارت هایی در زمینه دستیابی به پیروان واقعی و تخصص در مدیریت اینستاگرام نیاز دارد. 

But, why WallpaperPlus?

No. 1 App for 3 consecutive years

طراحی و تدوین

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

آشنایی با الگوریتم ها

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

هشتگ گذاری حرفه ای

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

پشتیبانی 24 ساعته

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ادمین اینستاگرام کیست ؟

HD Quality

بررسی گزارشات صفحه، زمان بندی بروزرسانی های مورد نیاز، استفاده موثر از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام، ویرایش عکس ها و ایجاد محتوای جذاب متناسب با موضوع صفحه و غیره، اینها شامل فعالیتهای زمانبر است که نیاز به تخصص و ابزار دارد اما برای ارتقاء پیج اینستاگرام بسیار لازم و ضروری هستند.

این کارها را می توانید هم خودتان انجام دهید و هم از شخص دیگری بخواهید که مدیریت صفحه شما را برعهده گیرد.

اگر از جمله افرادی هستید که وقت لازم برای انجام این کار را ندارید با انتخاب یک ادمین اینستاگرام با ابزارهای مدیریتی و تخصص لازم، کار برای شما آسان می شود. این می تواند مانع اتلاف وقت شما شود.

 بسیاری از افراد مشهور صفحات اینستاگرام خود را به مدیران قابل اعتماد می دهند یا حداقل برخی از کارها مانند حفظ امنیت صفحه به عهده مدیران است.

 به عنوان مثال، صفحاتی که تجارت می کنند یا صفحاتی که فروشگاهی است گاهی اوقات بیش از یک ادمین دارند، بنابراین بسته به نیاز و دامنه صفحه، ممکن است بین یک تا چند ادمین پیج داشته باشند.

در واقع ادمین از کلمه ی Administrator و مخفف Admin بدست آمده است. به دلیل کاربرد فراوان در قسمت IT به مرور و با گذشت زمان به یک اصطلاح تبدیل شده است. ادمین همان مدیر است که هم در شبکه های اجتماعی به شخصی که پیجی را مدیریت می کند می گویند و هم در وب سایت ها به مدیر سایت، ادمین سایت یا وب مستر می گویند.

 بد نیست بدانید که IGA مخفف Instagram Page Admin است، نه فقط یک عبارت ساده در اینترنت، بلکه یک ردیف شغلی است که به معنی یک صفحه مدیریت در Instagram است. بنابراین هرکسی که صفحه ای را در دنیای مجازی اجرا کند یا با نرم افزارهای مرتبط با فضای مجازی کار کند، مدیر آن است.

01

طراحی اختصاصی کاور اینستاگرام

بررسی گزارشات صفحه، زمان بندی بروزرسانی های مورد نیاز، استفاده موثر از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام، ویرایش عکس ها و ایجاد محتوای جذاب متناسب با موضوع صفحه و غیره، اینها شامل فعالیتهای زمانبر است که نیاز به تخصص و ابزار دارد اما برای ارتقاء پیج اینستاگرام بسیار لازم و ضروری هستند.

این کارها را می توانید هم خودتان انجام دهید و هم از شخص دیگری بخواهید که مدیریت صفحه شما را برعهده گیرد.

 

02

تولید محتوای با کیفیت

عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای از کسب و کار شما

مهمترین وظیفه یک مدیر اینستاگرام این است که بتواند محتوای مرتبط با فعالیت صفحه تولید و منتشر کند. محتوا باید از نظر ذهنی بودن، کیفیت و تناسب بین تصاویر و حق چاپ از نظر حرفه ای و کاربر پسند باشد.

03

افزایش فالوور واقعی

یکی از مهمترین وظایف مدیر اکانت اینستاگرام، جمع آوری دنبال کنندگان به روش های مختلف است. این موارد می تواند شامل انتشار پست های جذاب، تبلیغات یا سایر بازدیدهای صفحه باشد.

روش های خاصی وجود دارد که بعضی از افراد از آنها استفاده می کنند مانند روش follow/unfollow، گرفتن فالوورهای جعلی، استفاده از ربات های دیگر مانند like4like و غیره. اما یک ادمین حرفه ای و خوب اینستاگرام از اینها استفاده نمی کند و از راه هایی استفاده خواهد کرد که به اعتبار حساب اینستاگرام شما آسیب نمی رساند و براساس قوانین و مقررات اینستاگرام است.

04

ارتباط با کاربران

پاسخ گویی و ارتباط هدفمند با مخاطبان

یکی از وظایف مدیر پیج اینستاگرام این است که به طور منظم با مخاطب در ارتباط باشد. وی موظف است دائماً از طریق کامنت ها یا دایرکت ها به مخاطبان پاسخ دهد و به سوالات، انتقادات و گفتگوهای آنها توجه نماید. در تماس بودن با مخاطبان شخصیت اصلی برای ایجاد تعامل بیشتر است، هرچه بیشتر با مخاطبان خود در ارتباط باشید، بهتر است.

مدیریت پیج اینستاگرام توسط استودیو پلاتو

بیش از 70 پروژه موفق در اینستاگرام

امروز قصد داریم شما را با یک مدیر اکانت اینستاگرام آشنا کنیم که از بهترین خدمات و ابزارهای مدیریتی برخوردار است. استودیو پلاتو با استفاده از نرم افزار ویژه و بالاترین هشتگ های اینستاگرام از تکنیک های کلمات کلیدی هدفمند استفاده می کند تا بازدید صفحه شما در اینستاگرام را افزایش دهد.

استودیو پلاتو بهترین میزبان برای مدیریت اینستاگرام شما است. شرکت ما کار شما را آسان تر کرده است و بهترین و خبره ترین ادمین های اینستاگرام را گرد هم آورده تا بهترین نتایج را برای صفحه شما بدست آورد.

کارهایی که تیم ما برای شما انجام می دهد :

 • طراحی لوگو به صورت اختصاصی و کاملا حرفه ای
 • طراحی و ساخت منحصر به فرد فیلم و عکس برای برند سازی محصولات شما
 • عکس برداری از خدمات و محصولات شما برای ساخت تیزر و موشن گرافیک مخصوص اینستاگرام
 • آنالیز صفحات رقبای شما
 • افزایش فالوور به صورت کاملا ارگانیک و بر اساس اصول و قوانین اینستاگرام
 • انتشار پست ها بر اساس برنامه ی ریزی دقیق
 • بارگذاری استوری به صورت منظم
 • تولید محتوا و هشتگ گذاری های تخصصی
 • و … توسط ادمین کاملا حرفه ای و متخصص

مدیریت صفحه شما را برعهده گیرد.

ادمین های استودیو پلاتو

Even though you hacked my phone and account I still have respect for your programming skills
امیرعلی عبادت طلب
امیرعلی عبادت طلب
تدوین گر
It contains a large variety of wallpapers so I can change them every day and they HD too.
پوریا عباسی
Designer
Loved it and the clarity is awesome and moreover there are so many new ones to choose from. 😘
محمد محققی
Designer
Even though you hacked my phone and account I still have respect for your programming skills
امیرعلی عبادت طلب
امیرعلی عبادت طلب
Designer

سوالات کلیدی قبل از استارت پروژه؟

1. چه تعداد پست و استوری برای شروع پروژه مناسب است؟
 • تعداد پست مناسب : یک ادمین اینستاگرام باید مرتباً پست های مربوط به موضوع صفحه ای را که دارد به اشتراک بگذارد. تعداد پست های به اشتراک گذاشته شده و تعداد دفعات ارسال به موضوع صفحه بستگی دارد. آنها باید ذهنی خلاق داشته باشند که پستهایی سرگرم کننده و تبدیل کننده در خبرمایه شما ایجاد کنند که باعث جلب توجه افراد علاقه مند به صفحه شما شود.
 • تعداد استوری مناسب : برای جلب مخاطبان بیشتر، یک مدیر اینستاگرام گاهی استوری مربوط به فعالیت صفحه را به اشتراک می گذارد. اینستاگرام تمرکز خود را بیشتر به سمت استوری ها معطوف کرده است، بنابراین مطمئن شوید که مدیر حساب اینستاگرام شما نیز به این وظیفه عمل می کند. باید قرار دادن استوری ها به صورت برنامه ریزی شده باشد.
2. استخدام ادمین اینستاگرام بهتر است یا استفاده از ربات اینستاگرام ؟

قطعا جواب این سوال نیز استخدام ادمین اینستاگرام است زیرا استفاده از ربات بر خلاف قوانین اینستاگرام است و باعث بلاک شدن پیج بعد از مدتی خواهد شد.

زمانی که از ربات اینستاگرام استفاده می نمایید ممکن است تعداد لایک ها و فالوورها در یک ساعت بیشتر از تعداد مجاز در قوانین اینستاگرام شود و این امر باعث بلاک شدن پیج می شود.

همچنین صفحاتی که توسط ربات، فالو می شوند ممکن است فیک باشند که هیچ تاثیری در فروش نخواهند داشت.

علاوه برآن اگر توسط یک ادمین حرفه ای پیج شما مدیریت شود علاوه بر پاسخ گویی به نظرات و دایرکت ها می تواند تعاملی دوستانه و صمیمی با کاربران برقرار کند و فروش را افزایش دهد که این کار از هیچ رباتی بر نمی آید.

3. خرید یک پیج آماده اینستاگرام بهتر است یا مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام ؟

از اینکه با خرید یک پیج آماده اینستاگرام می توانید سریع تر به فالوور و لایک های بالا برسید خوب است اما قطعا نتیجه ی مطلوبی برای فروش و پیشرفت شما نخواهد داشت که در ادامه دلایل اصلی و مهم آن را توضیح می دهیم :

اول از همه آن فردی که پیج خود را به فروش می گذارد قطعا فالوورهای واقعی ندارد و رونقی به کسب و کار نمی دهد زیرا اگر این طور نبود آن را به فروش نمی رساند.

دوم اینکه اگر هم فالوورهای آن واقعی باشد آیا آنها مخاطبان هدف شما هستند؟ قطعا خیر.

مثلا زمینه فعالیت آن پیج انتشار ویدیوهای خنده دار و طنز است و شما می خواهید محصولات زیبایی و آرایشی خود را به نمایش بگذارید. آیا مخاطبان، علاقه مند به دیدن محصولات آرایشی هستند؟ چند درصد آنها خانم و چند درصد آنها آقا هستند؟ (معمولا آقایان به دنبال خرید لوازم آرایشی نیستند)

آیا آنها در شهری که محصولاتتان را عرضه می کنید فعالیت می کنند؟ چند درصد آنها در شهر شما هستند؟

در کل فعالیت در پیج آماده اینستاگرام به نوعی تبلیغات اجباری است و ممکن است دنبال کنندگان از آن استقبال نکنند و این باعث خارج شدن و کاهش فالوورها شود.

همچنین این تغییر ناگهانی لوگو، بیوگرافی، مشخصات و محتوای پیج، اینستاگرام را حساس می کند و پیج را به عنوان یک بازار خرید و فروش شناسایی می کند، اینستاگرام به شدت با بازار سیاه مخالف است و اکانت هایی که با این روند پیش بروند جریمه می کند و پست های آنها را در اکسپلور و تاپ هشتگ ها نشان نمی دهد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تفاوت ما با دیگر مدیران پیج اینستاگرام

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پلاتو در هر ساعت از شبانه روز پاسخ گوی شما مشتریان عزیز است و مشکلات و نیازهایتان را سریعا برطرف می کند.

آشنایی با الگوریتم های روز

تیم حرفه ای پلاتو مدیریت اینستاگرام شما را بر اساس الگوریتم های روز انجام می دهد.

هشتگ گذاری حرفه ای و کلیدی

تیم حرفه ای پلاتو رقبای شما را بررسی میکند و براساس سرچ کاربران هشتگ گذاری های کلیدی برایتان انجام می دهند.

نمونه کارهای کاربر

استودیو پلاتو دارای نمونه کارهای فراوان در زمینه کاری مختلف از جمله پزشکی، زیبایی، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد.

زمانبندی حرفه ای انتشار پست و استوری

یک ادمین اینستاگرام باید مرتباً پست های مربوط به موضوع صفحه ای را که دارد به اشتراک بگذارد. تیم پلاتو بر اساس زمانبندی دقیق پست ها را انتشار می دهد.

تحلیل رقبا

خیلی مهم است که بدانید رقبایتان چه کارهایی انجام می دهند و در چه حد هستند تا شما یک پله بالاتر از آنها باشید. تیم پلاتو این کار را برایتان انجام می دهد.

استراتژی تبلیغات

تبلیغ در صفحات پر بازدید دیگر بسیار به افزایش فالوور کمک می کند. تیم پلاتو اکانت های پربازدید و اینفلوئنسر مارکتینگ ها را شناسایی می کند و اگر بودجه ی کافی داشتید در آنها برایتان تبلیغات می کند.

تسلط به باگ ها و رفع مشکلات پیج

پلتفرم اینستاگرام مانند هر پلتفرم دیگری ممکن است ارور ومشکلاتی داشته باشد واگر به درستی برطرف نشود دردسرساز شود ما آنها را به طور دقیق رفع می کنیم.

PELLATO Studios

تحلیل و مشاوره رایگان پیج اینستاگرام

برای اینکه بتوانید با تیم پلاتو در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید و یا اینکه با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

اگر نمی خواهید از رقبا خیلی عقب باشید بهتر است یک مدیر حرفه ای اکانت اینستاگرام انتخاب کنید.

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام چقدر است ؟

تعرفه مدیریت پیج اینستاگرام

هزینه ی مدیریت پیج اینستاگرام بستگی به کاری دارد که روزانه بر روی صفحه ی شما انجام می شود. یعنی شما می خواهید در روز چه تعداد عکس و یا فیلم در صفحه تان انتشار داده شود و استوری و تبلیغات بر چه اساسی باشد. هر چقدر فعالیت بر روی پیج اینستاگرام بیشتر شود هزینه ی آن نیز افزایش می یابد. درنتیجه چون یک کار خدماتی است و روند ثابت و یکسانی ندارد، قیمت ثابتی نیز نمی توان برای آن در نظر گرفت.

قرارداد مدیریت پیج اینستاگرام می تواند هم به صورت ماهانه باشد و هم به صورت سالانه، این بستگی به شخصی دارد که درخواست مدیریت اینستاگرام می دهد.