مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی

این روزها به دلیل افزایش ارتباطات به واسطه‌ی شبکه های اجتماعی، هر کسب و کاری در فضای مجازی و اینستاگرام صفحه‌ای به فعالیت‌های خود اختصاص داده است تا مخاطبان با فعالیت‌ها و پیشرفت هر روزه آن‌ها آشنا شوند و آن‌ها را دنبال کنند.

شغل پزشکان نیز همانند دیگر مشاغل به گونه‌ای است که اگر یک تصویر حرفه‌ای و شایسته از روش‌های علمی و عملی و همچنین دستاوردهایشان در صفحات اجتماعی منتشر کنند، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می‌کنند. از آنجایی که پزشکی ارتباط مستقیمی با سلامت انسان‌ها دارد، با گروهی از مخاطبین در ارتباط است که به سلامت خود اهمیت می‌دهند. به همین دلیل مدیریت یک پیج اینستاگرامی با موضوع پزشکی ظرافت‌های خاصی را در ارائه‌ی خدمات به کاربران می طلبد و به دنبال آن انتظار بیشتری را از یک پزشک به عنوان کسی که در این حوزه متخصص و حرفه‌ای است دارند.

اگر شما به عنوان یک پزشک تا به حال صفحه‌ای در اینستاگرام نداشتید و به عنوان یک کاربر معمولی فعالیت می‌کردید، باید دست به کار شوید و پایتان را فراتر بگذارید، تا فرصت‌های بیشتری در این عرصه به سراغ شما بیاید و بتوانید از آن‌ها در جهت رسیدن به اهداف کاریتان، بهره برداری کنید.

یا اگر پیج اینستاگرام پزشکی دارید باید آن را به گونه ای مدیریت کنید که باعث افزایش فالوور و دیده شدن بیشتر شما شود. برای این کار باید وقت زیادی بگذارید و با ترفندها و تکنیک های اینستاگرام آشنا باشید، اگر وقت زیادی ندارید و یا با تکنیک های مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی آشنا نیستید بهتر است آن را به یک مدیر حرفه ای و کاربلد بسپارید.

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی
خدمات پشتیبانی برای طراحی سایت پزشکی

مشاوره رایگان مدیریت پیج اینستاگرام

برای اینکه بتوانید با تیم پلاتو در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید و یا اینکه با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

ارتباط مستقیم

کارهای لازم برای مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی

نکات مهم در مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی

شما به عنوان یک فرد معمولی می‌توانید صفحه‌ای در اینستاگرام داشته باشید و هرطور که مایلید موضوعات مورد علاقه‌ تان را به اشتراک بگذارید. اما اگر صاحب کسب و کار پزشکی هستید که می‌خواهید در بین رقبایتان فعالیتی منحصر به‌ فرد ارائه دهید و همچنین مخاطبان بی‌شماری را جذب کنید، ضروری است که خود یا هر فردی که مدیر صفحه‌ی شماست از استراتژی‌های شبکه‌ اجتماعی آگاه باشد و برنامه ریزی دقیقی داشته باشد. بنابراین داشتن مدیری پویا با تسلط کامل بر کسب وکار شما از واجبات است.

اولین گام برای یک شروع قدرتمند این است که اهداف خود را مشخص کنید و آن اهداف را به مدیر پیجتان انتقال دهید‌. هدف و نیازهای شما از مهم‌ترین موارد در شروع کار شماست.

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی تنها به منتشر کردن پست و استوری خلاصه نمی‌شود، بلکه مسئولیت آنالیزهای حرفه‌ای و استراتژی‌های مطمئن و تضمینی در طراحی و بازدهی بالا بر عهده ادمین اینستاگرام است.

مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی مانند اینستاگرام دندانپزشکی، پیج اینستاگرام قلب و عروق، ایمپلنت، زیبایی و … با پیج های دیگر بسیار متفاوت است و باید تخصص لازم را در این زمینه داشت، در نتیجه باید مدیریت صفحه اینستاگرامتان را به فرد و یا گروهی بسپارید که در زمینه ی پیج های پزشکی تخصص دارند.

صفحه‌ی شما باید در ارائه‌ی خدمات و نحوه‌ی عملکرد شما در قالب عکس، فیلم، محتوای متنی و پاسخگویی آنلاین شبانه روزی به مشتریان فعال باشد. به همین دلیل مدیریت یک پیج پزشکی به رسیدگی شبانه روزی احتیاج دارد.

کارهایی که استودیو پلاتو برای پیچ شما انجام می‌دهد

داشتن تیمی متبحر در زمینه‌ی مدیریت پیج که در مدت زمان کوتاهی بتواند مخاطبان شما را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد، به طور منظم به آنالیز فعالیت صفحه‌ی شما بپردازد، فعالیت رقبایتان را زیر نظر بگیرد تا بتواند محتواهای محبوب تری ارائه دهد، با فعالیت شبانه روزی و به اشتراک گذاری پست ها و استوری های پرطرفدار به دیده شدن بیشتر پیج شما کمک کند و …، مواردی هستند که برای پیشرفت کسب وکارتان باید به آن‌ها توجه کنید.

“استودیو پلاتو” همان چیزیست که شما به دنبال آن می‌گردید. با سپردن مدیریت پیج پزشکی‌تان به این پلتفرم، خیالتان از بابت موارد زیر آسوده باشد.

نحوه ی سفارش مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی

  • ابتدا با مشاوران ما تماس بگیرید و یا فرم بالا را برای درخواست مشاوره رایگان پر کنید.
  • مشاوران ما سوالاتی در مورد کارتان، پیج اینستاگرامتان و چند نکته ی دیگر از شما می پرسند.
  • پیجتان را تحلیل و رقبایتان را آنالیز می کنند.
  • بر اساس نیاز شما و کارهایی که لازم است برای پیج شما انجام شود برآورد قیمت می کنند و به شما فاکتور ریز قیمت ها را ارائه می کنند.
  • بعد از توافق و عقد قرارداد فعالیت بر پیج اینستاگرامتان را شروع می کنند.
  • در حین انجام کار، گزارش فعالیت ها را به شما ارائه می کنند.

نمونه کارهای مدیریت پیج اینستاگرام پزشکی توسط تیم پلاتو