لوگو پلاتو

طراحی سایت در شهریار بصورت کاملا حرفه ای و اقتصادی

طراحی سایت در شهریار یکی از بهترین راه های بازاریابی آنلاین کسب و کار شماست. مسلما هیچ منبعی امروزه به اندازه وب سایت باعث فروش بیشتر کسب و کار ها نمی شود. شما با طراحی سایت در شهریار در واقع بسیاری از محدودیت ها را بر طرف خواهید کرد و به مشتریان خود این امکان و راحتی را خواهید داد ، که از خدمات و یا محصولات شما به صورت آنلاین استفاده کنند ، که در نهایت موجب رونق کسب و کار شما می شود.
طراحی سایت در شهریار

چرا طراحی سایت در شهریار؟!!

شهرستان شهریار ، واقع شده در غرب استان تهران که مرکز آن یعنی شهریار که قبلا نیز به آن علیشاه عوض گفته می شد. این شهرستان جمعیتی بالغ بر 744،210 نفر دارد و دوازدهمین شهرستان پر جمعیت ایران می باشد. همین بالا بودن جمعیت آن می تواند یک فرصت عالی برای افرادی باشد ، که به دنبال پیشی گرفتن از رقبای کاری خود هستند ، که این امر با طراحی سایت در شهریار می تواند محقق شود. در ادامه به یک سری مزیت های طراحی سایت در شهرستان شهریار خواهیم پرداخت ، پس با ما همراه باشید.

مزایای طراحی سایت چیست؟

مزیت های داشتن یک وب سایت برای کسب و کار ها بی شمار است ، اما در این بخش ما به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

با طراحی سایت 24 ساعته در دسترس خواهید بود!

شما با طراحی یک وب سایت ، این امکان را به مشتریان خود می دهید ، که در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین از فروشگاه شما استفاده کنند و از خدمات و محصولات شما بهره مند شوند و این یکی از بزرگ ترین مزیت هایی است ، که وب سایت به شما می دهد.

کاهش هزینه های جاری کسب و کار

مسلما هر کسب و کار حضوری نیاز به یک سری هزینه ها دارد و شما می توانید با داشتن یک وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود ، می توانید برخی از این هزینه ها را حذف کنید و در نتیجه باعث رشد کسب و کار شما با هزینه کم می شود.

قابلیت دسترسی بالا

طراحی سایت در شهریار این فرصت را به شما می دهد ، که از هر نقطه از دنیا شما قابل دسترس باشید و دیگر کسب و کار شما محدود به یک شهر و یا استان نمی شود و بازاریابی شما بسیار گسترده خواهد بود.
افزایش اطمینان و اعتبار کسب و کار
یکی از روش هایی که خیلی از افراد برای بررسی صحت و درستی یک شرکت ، یا کسب و کار استفاده می کنند ، این است که وب سایت آن شرکت را بررسی و اطلاعات آن را مشاهده می کنند و در صورتی که شما وب سایت نداشته باشید ، این اطمینان توسط مشتریان سخت تر حاصل خواهد شد.

همچنین بخوانید : طراحی سایت پزشکی

برخی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت

طراحی ریسپانسیو

ریسپانسیو یا حالت واکنشگرا ، حالتی است که وب سایت در تمامی دستگاه ها مثل : دسکتاپ ، تبلت و موبایل عملکرد خوب و با کیفیتی داشته باشد. برای توضیح بهتر حالت ریسپانسیو در گوشی موبایل ، حالتی است که وب سایت به خوبی بتواند اسکرول ، زوم و … شود و المان های آن برهم نخورد. 

به دلیل این که بیشتر استفاده کنندگان از اینترنت ، با گوشی تلفن همراه هستند ، گوگل اهمیت بسیاری به ریسپانسیو بودن وب سایت می دهد و وب سایت هایی که عملکرد خوبی را در گوشی ها داشته باشند امتیاز خوبی را از گوگل دریافت می کنند. در طراحی سایت در شهریار بنا به درخواست شما با توجه به بودجه ، وب سایتی ریسپانسیو با کیفیت عالی برای شما عزیزان ساخته می شود.

سرعت

مهم ترین المان در وب سایت طبق استاندارد های گوگل و سئو ، سرعت وب سایت می باشد. وب سایت باید از سرعت خوبی برخوردار باشد تا بتوان رضایت کاربران را به دست آورد. 

زمانی که کاربر وارد وب سایت می شود ، تمامی المان های وب سایت با تمامی جزئیات باید در کسری از ثانیه به کاربر نمایش داده شود و در صورت کلیک کاربر بر روی المانی از وب سایت ، صفحه مورد نظر باید در کسری از ثانیه لود شود تا کاربر از نحوه عملکرد وب سایت رضایت داشته باشد.

 متریک هایی در این باره وجود دارد که در سرعت وب سایت تاثیر می گذارند که یکی از این متریک ها در زمان طراحی می باشد. در طراحی سایت در شهریار متخصصین طراح سعی می کنند تا وب سایت شما را با سرعت مناسب طراحی کنند.

دیزاین جذاب

وب سایت مورد نظر باید دیزان جذابی داشته باشد تا بتواند کاربر را جذب و پس از آن کاربر را در وب سایت نگه دارد. به صورت استاندارد در طراحی وب ، باید از جلوه های گرافیکی ، تصاویر با کیفیت و انیمیشن های جذاب استفاده کرد تا در زمان مواجه شدن کاربر با این المان ها ، توجه او را جلب کرده و کاربر مدت زمانی را در وب سایت بماند.

 این کار امتیاز مثبتی برای بهینه سازی وب سایت دارد. در طراحی سایت در شهریار طراحان با تجربه و مجرب شرکت ما ، وب سایت شما را با طراحی و دیزاین بسیار جذاب و کاربر پسند طراحی می کنند.

همچنین بخوانید : طراحی سایت در اندیشه

هزینه های موجود در طراحی وب سایت در شهریار

هاست 

هاست به فضای میزبانی گفته می شود که وب سایت بر روی آن بارگذاری می شود. تمامی اطلاعات وب سایت نظیر متن ها ، فایل ها ، تصاویر و ویدیو ها درون هاست ذخیره می شوند. خرید هاست به صورت دوره ای می باشد و شما پس از اولین خرید باید به صورت ماهانه یا سالانه آن را شارژ کنید. 

از المان هایی که در هایست وجود دارد می توان به این مورد اشاره کرد که اهست انتخابی باید از فضا و سرعت خوبی برخوردار باشد. هاست یکی دیگر از مواردی است که بر سرعت وب سایت تاثیر بسیاری می گذارد.

دامنه 

دامنه آدرسی است که برای وب سایت انتخاب می شود. خرید دامنه نیز به صورت دوره ای می باشد و شما پس از اولین خرید باید به صورت ماهانه یا سالانه آن را شارژ کنید. موردی که در قیمت دامنه تاثیر می گذارد پسوند انتخابی برای آن می باشد.

 برای مثال قیمت دامنه ir  با دامنه com تفاوت دارد. در طراحی سایت در شهریار با توجه به نوع کسب و کار شما بهرین دامنه با بهترین پسوند برای شما انتخاب می شود.


پشتیبانی

تیم پشتیبانی یکی دیگر از موارد مهم در ساخت وب سایت می باشد. پس از اتمام امور طراحی شما باید یک تیم پشتیبانی برای وب سایت خود داشته باشید. پس از اتمام مراحل طراحی ممکن است بعدها مشکلاتی برای وب سایت پیش بیاید یا امنیت وب سایت در خطر بیوفتد. شما با استخدام یک تیم پشتیبانی ، امنیت و رفع مشکلات احتمالی وب سایت را تامین کنید.

همچنین بخوانید : هزینه طراحی سایت

سوالات متداول

کلام آخر

در کل به عنوان کلام آخر باید به یک جمله معروف از بیل گیتس اشاره کنیم ، که اگر کسب و کار شما وب سایت نداشته باشد ، باید آماده محو شدن آن از رقابت ها باشید و تیم ما اینجا آماده ارائه مشاوره و طراحی سایت فوری و سریع برای شما هست.