سفارش طراحی سایت سفارشی و حرفه ای

طراحی سایت به عنوان یک حرفه پر درآمد تلقی شده و زمانی ارزشمندتر خواهد شد که حرفه ای ها برای طراحی سایت در نظر گرفته شوند. طراحی سایت اصولی دارد که باید به آنها توجه داشت و برای این که بتوان جذب مخاطب نمود، باید از اصول بازاریابی دیجیتالی استفاده کرد.

مشتری و خواسته های آن برای طراحی وب سایت دارای اهمیت است و به عنوان اولویت های تولید به شمار می رود. در این متن در خصوص سفارش طراحی سایت سفارشی و حرفه ای مطالبی بیان خواهیم نمود و ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد و تولید یک سایت حرفه ای را معرفی می نماییم. در ادامه متن با ما همراه باشید.

سفارش طراحی سایت سفارشی
خدمات پشتیبانی برای طراحی سایت پزشکی

مشاوره رایگان طراحی سایت سفارشی و حرفه ای

برای اینکه بتوانید با تیم پلاتو در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید و یا اینکه با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

ارتباط مستقیم

راهنمای سفارش طراحی سایت سفارشی

زمانی که می خواهیم سایتی را سفارش دهیم باید در گام نخست به جستجوی گروه فنی و حرفه ای باشیم. زیرا سایتی که برای هر منظوری طراحی می شود، به عنوان معرف گروه خواهد بود و به این سبب است که افراد تمایل پیدا خواهند کرد تا از امکانات سایت و تبلیغات انجام شده در آن بهره مند شوند.

سایت باید جذاب باشد. جذابیت ظاهری فقط بخشی از محتوای نشان داده شده برای جذب مشتری است. اما در پشت این جذابیت ظاهری برای ایجاد یک سایت مناسب حتما باید دانش برنامه نویسی داشت. در نتیجه اگر قرار باشد تا برای طراحی سایت سفارشی و حرفه ای اقدام نماییم و یا برای آن سفارش دهیم، باید از برنامه نویسان حرفه ای راهنمایی بخواهیم.

از آنجایی که تنوع سایت های ایجاد شده کنونی باعث شده است که صرف ایجاد یک سایت باعث جذب مخاطب نشود، لذا برای تولید یک اثر مطلوب باید تحقیق و بررسی نمود و سایت های موفق را رصد کرد.

نکات مهم در سفارش طراحی سایت سفارشی و حرفه ای

با توجه به این که در طراحی سایت باید موارد مختلفی را در نظر گرفت اما نکته مهم تعداد بازدیدها و گردش افراد در سایت به دلیل جاذبه های جدید آن و این موضوع به عنوان کلید جذب مخاطب است. زمانی که می خواهیم برای طراحی سایت سفارش دهیم، باید هدف از ایجاد سایت و خواسته هایمان را به طور کامل شناسایی کرده باشیم. از آنجایی که سایت سفارشی یعنی سایتی که منطبق با خواست سفارش دهنده ساخته می شود، در نتیجه باید نیازهای مورد نظر و کاربرد سایت را به طور دقیق بیان نماییم. در طراحی سایت باید جنبه های خلاقانه جذب مخاطب به اشکال مختلف در نظر گرفته شود. جذب مخاطب می تواند باعث شود تا برای ارائه محصول، بهتر عمل نموده و با کاهش هزینه ها به سودآوری بالا کمک شود.

از سوی دیگر برای طراحی سایت سفارشی و حرفه ای باید نگاه حرفه ای داشت. نگاه حرفه ای به معنای جامع نگری و در صورت نیاز، جزء نگری است. برای برنامه های آینده و طولانی مدت باید جامع نگر بود و برای موفقیت در کوتاه مدت باید جزئی بررسی کرد. سایت حرفه ای همواره مخاطب خود را خواهد داشت و برای حرفه ای شدن باید اصولی را رعایت نمود.

طراحی سایت سفارشی و حرفه ای باعث می شود تا اجرای برنامه ها سریع باشد و محوریت اقدامات بر روی سایت بر اساس بومی سازی رخ دهد. یک سایت سفارشی باید منعطف باشد تا در صورت نیاز بتوان تغییرات را اعمال نمود. یکی از نکاتی که در طراحی سایت حرفه ای باید به آن توجه داشت آن است که این نوع از سایت ها باید همخوانی مناسبی با موتورهای جستجو داشته باشند. این مزیت باعث می شود تا علاوه بر جستجوی پیشرفته، سایت طراحی شده به صورتی هوشمند جستجوی مخاطبان را به سمت خود بکشاند. این طراحی بسیار پیشرفته ای است که نیاز است تا با کدگذاری های حرفه ای به این هدف دست یابیم.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

با توجه به معیارهای مختلف هزینه های طراحی سایت سفارشی و حرفه ای متغیر خواهد بود. در طراحی هزینه سایت باید به این نکته اشاره نمود که اگر به دنبال سایت حرفه ای هستید، نباید قیمت ارزان را در ذهن خود تصور نمایید زیرا سایت حرفه ای به گونه ای سفارشی سازی می شود که همواره نیازمند پشتیبانی بوده و در طول زمان تغییرات زیادی نیز به همراه دارد. در نتیجه حداقل هزینه ای که برای طراحی سایت سفارشی و حرفه ای پرداخته می شود، هزینه پشتیبانی به علاوه طراحی اولیه است. این مقدار در طول زمان با هزینه های طراحی جدید و تغییرات افزایش می یابد.

از جمله عوامل دیگری که بر قیمت سایت تاثیر خواهد گذاشت، ظاهر آن است که البته باید توجه داشت که این مولفه به نسبت اقدامات زیربنایی که برای طراحی سایت استفاده می شود، تاثیر زیادی بر قیمت نخواهد داشت. افزودن جلوه های گرافیکی، جنبه های ظاهری مانند رنگ، چیدمان، شلوغ بودن یا نبودن صفحات، تبلیغات و موارد مشابه دیگر می توانند بر افزایش قیمت اثرگذار باشند.

اطلاعات بیشتر : سفارش طراحی سایت فوری

هزینه طراحی سایت سفارشی و حرفه ای

در حال حاضر طراحی سایت سفارشی و حرفه ای با نرم افزارهای به روزی مانند وردپرس انجام می شود که البته این نوع از نرم افزارها دارای بسته های برنامه نویسی شده پیشرفته ای هستند که به واسطه آنها می توان بر قدرت طراحی سایت افزود و همین موضوع می تواند بر هزینه های سایت بیافزاید. البته باید اشاره نمود که نصب و استفاده از برخی از برنامه های نوشته شده برای طراحی سایت حرفه ای رایگان است اما بعد از نصب نیاز است تا در طول زمان از افزونه های متنوعی استفاده شود که در این نرم افزارها و جهت کمک به آنها تولید شده اند که این افزونه ها هزینه های سایت را افزایش می دهند.

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا قیمت طراحی سایت افزوده شود، برنامه ای (C++، جی کوئری، ASP.net و …) است که با آن برنامه نوشته می شود. کارایی سایت و کارکردهای آن باعث می شود تا برای ایجاد سایت از برنامه های متنوع و شاید رده بالا استفاده شود. مثلا برای سایت ساده لزومی ندارد تا از برنامه های قدرتمند استفاده شود و برنامه های از پیش ساخته شده مانند وردپرس می تواند کمک کار باشد. اما سایت های حرفه ای با پوشش قدرتمند و پایگاه داده بالا برای انجام تحلیل های وحشتناک نیازمند برنامه های سنگین می باشد.

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت ها

با توجه به توضیحات گفته شده تفاوت هایی که برای تولید و ایجاد سایت حرفه ای و سفارشی به کار گرفته می شود، مشخص گردید. سایت حرفه ای و سفارشی به اشکال مختلف و متنوع تولید می شود که در این نوشتار به برخی از جنبه های آن اشاره شده است. اما به طور کلی عبارتند از:

سوالات متداول

یک سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟
 • یک سایت حرفه ای باید سرعت لود بالایی داشته باشد.
 • صفحات، تصاویر و به طور کلی گرافیک جذابی باید داشته باشد و کاربر را به خود جذب نماید.
 • امنیت بالایی داشته باشد تا کسی نتواند آن را به راحتی هک کند.
 • با تمام مرورگرها تطابق داشته باشد یعنی بتوان در هر مرورگری از جمله گوگل، ask، یاهو، بینگ و غیره باز کرد.
 • محتوای مناسب داشته باشد و از محتواهای کپی شده از سایتی در آن استفاده نشود.
 • بتوان آن را در موبایل، تبلت، نت پد و غیره باز کرد و ظاهر آن برهم ریختگی نداشته باشد. به اصطلاح موبایل فرندلی باشد.
 • صفحات ساده و بدون پیچیدگی طراحی شوند تا کاربر را به سرعت به هدفش برسانند.
 • باید سایت بر اساس قوانین سئو و الگوریتم های موتورهای جستجو ساخته شود.
 • قابلیت پشتیبانی از چندین زبان
 • قابلیت اتصال به شبکه های اجتماعی
 • در صورت نیاز بتوان فروشگاه اینترنتی در آن ایجاد کرد.
حرفه و تخصص شرکت های طراحی سایت چقدر در طراحی سایت حرفه ای تاثیر گذار است ؟

امروزه استفاده از اینترنت روز به روز رو به افزایش است و کاربران برای اقدام هر کاری ابتدا در اینترنت جستجو می کنند در نتیجه داشتن یک وب سایت مخصوصا سایت حرفه ای و پیشرفته کمک شایانی به کسب و کار و خدمات شما می کند.

اما داشتن یک سایت ساده کافی نیست بلکه باید برای جذب مخاطب و پیشی گرفتن از رقبا از یک سایت حرفه ای استفاده نمایید و این امر زمانی میسر می شود که طراحی سایت خود را به یک شرکت معتبر با تیم فوق حرفه ای بدهید.

شرکت پلاتو با تیمی مجرب و حرفه ای قادر است هرگونه سایتی را با رعایت نکات مهم در طراحی، پیاده سازی کند. همچنین سایت شما را در صفحه  اول گوگل به نمایش در آورد.

چگونه یک شرکت وب سایت حرفه ای بیایم ؟
 • ابتدا باید نمونه کارها و سایت خود شرکت را بررسی کنید.
 • باید مهارت و دانش تیم طراحی آن شرکت را بررسی کنید. به صورت تلفنی و یا حضوری بخواهید که درباره ی روند طراحی وب و مواردی که در آن رعایت می شود برایتان توضیح دهند.
 • باید با الگوریتم ها و اصول سئو و طراحی آشنا باشند و بتوانند مشکلات بوجود آمده در سایت را به راحتی برطرف نمایند.
 • باید بتوانند هر خواسته و ایده ای که شما دارید را برآورده نمایند.
 • باید مشتری مدار باشند.
شرکت پلاتو چه خدماتی برای طراحی سایت حرفه ای ارائه می دهد؟
 • ارائه مشاوره حرفه ای و رایگان و توضیح پروژه در هر مرحله
 • طراحی سایت بر اساس اصول سئو سایت و کلیه استاندارهای گوگل
 • ارائه دامنه و پنل کاربری به نام خود مشتری
 • طراحی گرافیکی صفحات وب بدون محدودیت
 • پشتیبانی کامل بعد از تحویل پروژه
 • طراحی منحصر به فرد وب سایت
 • آموزش رایگان مدیریت پنل بعد از تحویل پروژه
طراحی سایت حرفه ای چقدر زمان می برد؟

به طور دقیق نمی توان زمان مشخصی را تعیین کرد زیرا بستگی به نوع سایتی که می خواهید، امکانات و خدمات مورد نیاز سایت دارد. به طور کلی حدود 2 ماه زمان لازم است.

دسترسی پنل ادمین سایت های حرفه ای چگونه است؟

تیم ما سایت های پیشرفته و اختصاصی را به گونه ای طراحی می کنند که کاربر بتواند به راحتی به آن دسترسی داشته باشد و آن  را بروز رسانی و مدیریت نماید.